Novosti arhiva

Autizam među nama

02.10.2020.
Autizam među nama

Povodom evropskog dana dece obolele od Autizma,3. oktobra, učenici OŠ, Miroslav Antić, na Paliću, u cilju pružanja podrške, svojim nevidljivim prijateljima, osmislili su razne aktivnosti. Prepoznavajući razlike među njima, u želji da im ukažu poštovanje, pisali su pesme, ilustrovali su crteže, pravili gumice za kosu. U akciji su učestvovali i kolege naše škole. U želji da pokažemo da smo uz Vas, dragi naši drugari, šaljemo Vam velike pozdrave i stisnute ruke. Niste sami imate uvek mesta u našim srcima.

Laura Antelj

1 | 2 | 3 | 4Sledeća strana