Zaposleni arhiva
Prva stranaZaposleni
 

Prva strana Reč direktora O školi Pesnik Miroslav Antić Zaposleni Učenici Eko kutak Takmičenja Vodič za osmake Novosti Dokumenti Javne nabavke moj esDnevnik Biblioteka Korisni linkovi Arhiva Letopis škole Kontakt
Administracija
 
Zaposleni
 
 

UPRAVA ŠKOLE

STRUČNA SLUŽBA

BIBLIOTEKA

DNEVNI BORAVAK

  • Smiljka Aleksić Saulić učiteljica
  • Žužana Mesaroš učiteljica

UČITELJI-RAZREDNA NASTAVA

I Razredi

  • Jasmina Kočevski učiteljica - odeljenje I/1
  • Žužana Zec učiteljica - odeljenj I/3
  • Kristiana Bosnai učiteljica - odeljenje I/4
  • Julija Kubičković učiteljica - odeljenje I/5

II Razredi

  • Olga Tešić učiteljica - odeljenje II/1
  • Hargita Liptak učiteljica - odeljenje II/3
  • Suzana Kiš učiteljica - odeljenje II/5

III Razredi

  • Bernadeta Dulać učiteljica - odeljenje III/1
  • Dijana Stevanović učiteljica - odeljenje III/2
  • Rita Balint učiteljica - odeljenje III/3
  • Ibolja Vojnić-Zelić učiteljica - odeljenje III i IV/5

IV Razredi

  • Laura Antelj učiteljica - odeljenje IV/1
  • Ilona Šram učiteljica - odeljenje IV/3
  • Jadranka Mandić učiteljica - odeljenje IV/4

NASTAVNICI-PREDMETNA NASTAVA

Nastava srpskog jezika

  • Gordana Katančić nastavnica srpskog jezika (odeljenski starešina u VIII/1) predaje u odeljenjima: V/2, VII/3, VIII/1 i srpski kao nematernji jezik u V/3, VI/4, VII3, VIII/3
  • Maja Rudić Vranić nastavnica srpskog jezika (odeljenski starešina u VII/2) predaje srpski jezik u odeljenju: V/1, VI/1, VII/1, VII2, VIII/2 i srpski kao nematernji jezik u VIII/4
  • Aleksandra Lerinc nastavnica srpskog kao nematernjeg jezika predaje srpski jezik u nižim odeljenjima: I/3, I/5, II/3, II/5, III/3, III/4, III/5, IV/3
  • Norina Gilijan nastavnica srpskog kao nematernjeg jezika predaje srpski jezik u: VI/3, VII/4

Nastava mađarskog jezika

  • Eržebet Kuktin nastavnica mađarskog jezika (odeljenjski starešina u VI/4) predaje u odeljenjima: V/3, VI/4, VII/3,VIII/3,
  • Ildiko Arnold nastavnica mađarskog jezika (odeljenski starešina u VII/4) predaje u odeljenju VII/4
  • Norina Gilijan nastavnica mađarskog jezika nastavnica predaje u odeljenju VI/4
  • Kornel Tot Bagi nastavnik mađarskog jezika predaje u odeljenju VI/3

Nastava engleskog jezika

  • Gordana Šišić nastavnica engleskog jezika predaje u odeljenjima: IV/1, IV/2, V/1, VI/1, VII/1, VII/2, VII/2, VIII/1 i VIII/2
  • Hajnalka Miler Vereš nastavnica engleskog jezika (odeljenski starešina u VII/3) predaje engleski jezik u odeljenjima: IV/3, IV/4, V/3, VI/3, VI/4, VII/3, VII/4, VIII/3 i VIII/4
  • Sonja Stojić nastavnica engleskog jezika predaje u odeljenjima: I/1, I/3, I/5, II/1, II/2, II/3, II/5, III/1 i III/3

Nastava francuskog jezika

  • Beatris Sabolčki nastavnica francuskog jezika (odeljenski starešina u VI/3) predaje u odeljenjima: V/1, V/2, V/3, VI/1, VI/3, VI/4, VII/2, VII/3, VII/4, VIII/3 i VIII/4
  • Evelina Burik nastavnica francuskog jezika predaje u odeljenjima: VII/1, VIII/1, VIII/2

Nastava likovne kulture

  • Milan Marković nastavnik likovne kulture predaje u odeljenjima: V/1, V/2, VI/1, VII/1, VII/2, VIII/1, VIII/2
  • Ervin Kanjo nastavnik likovne kulture predaje u odeljenjima: VIII/3, VIII/4
  • Viktoria Salma nastavnik likovne kulture predaje u odeljenjima: V/3, VII/3, VII/4
  • Gabriela Kapista nastavnica likovne kulture nastavnica predaje u VI/3, VI/4

Nastava muzičke kulture

  • Melanija Jakšić nastavnica muzičke kulture predaje u odeljenjima: V/1, V/2, VI/1, VII/1, VII/2, VIII/1,
  • Adriana Županek nastavnica muzičke kulture predaje u odeljenjima: V/3, VI/3, VI/4, VII/3, VII/4, VIII/3, VIII/4

Nastava istorije

  • Milena Savović nastavnica istorije (odeljenski starešina VI/1) predaje istoriju u odeljenjima: V/1, V/2, VI/1, VII/1, VII/2, VIII/1, VIII/2 i građansko vaspitanje u odeljenjima: VI/1, VIII/1-2
  • Gabriela Kapista nastavnica istorije predaje istoriju u odeljenjima: V/3, V/4, VI/3, VI/4, VII/3, VII/4, VIII/3 i VIII/4 i građansko vaspitanje: V/3, VI/3-4, VII/3-4,

Nastava geografije

  • Feliks Krivošija nastavnik geografije predaje u odeljenjima: V/1, V/3, VI/3, VI/4, VII/2, VII/3, VII/4, VIII/1, VIII/2, VIII/3, VIII/4
  • Vera Marković nastavnica geografije predaje geografiju u odeljenjima: V/1, V/2, VI/1, VII/1 kao i građansko vaspitanje u odeljenjima: V/1-2, VII/1-2

Nastava fizike

  • Antonia Nikolić nastavnica fizike predaje u odeljenju: VI/1, VI/3, VI/4, VII/1, VII/2, VII/3, VII/4, VIII/1, VII/2, VIII/3 i VIII/4

Nastava matematike

  • Mira Pejić nastavnica matematike (odeljenski starešina u V/1) predaje u odeljenjima: V/1, V/2, VII/1, VII/2, VIII/1, VIII/2
  • Krištof Nađđerđ nastavnik matematike (odeljenski starešina u VIII/3) predaje u odeljenjima: VI/1, VI/3, VI/4, VII/3, VII/4, VIII/3
  • Andor Kavai nastavnik matematike (odeljenjski starešina VIII/4) nastavnik predaje u odeljenju: VIII/4
  • Sabina Erdelji nastavnik matematike (odeljenjski starešina V/3) nastavnik predaje u odeljenju: V/3

Nastava biologije

  • Timea Šćepanović nastavnica biologije (odeljenski starešina u V/2) predaje u odeljenjima: V/2, VII/1, VII/2, VII/3, VII/4, VIII/3, VIII/4
  • Slađana Aleksić nastavnica biologije predaje u odeljenjima: VI/1, VIII/1, VIII/2
  • Vera Marković nastavnica biologije predaje u odeljenju V/1
  • Sabina Erdelji nastavnica biologije (odeljenski starešina u V/3) predaje u odeljenjima: V/3, VI/3, VI/4

Nastava hemije

  • Teodora Mečerik nastavnica hemije predaje u odeljenjima: VII/1, VII/2, VII/3, VII/4, VIII/1, VIII/2, VIII/3 i VIII/4

Nastava tehnike i tehnologije

  • Mladinko Đukić nastavnik tehnike i tehnologije (odeljenski starešina u VIII/2) predaje u odeljenjima: V/1, V/2, VI/1, VII/1, VII/2, VIII/1, VIII/2
  • Andor Kavai nastavnik tehnike i tehnologije (odeljenjski starešina VIII/4) predaje u odeljenjima: V/3, VI/3, VI/4, VII/3, VII/4, VIII/3, VIII/4

Nastava informatike i računarstva

  • Mladinko Đukić nastavnik informatike i računarstva (odeljenjski starešina VIII/2) predaje u sledeáim odeljenjima: V/1, V/2, VI/1, VII/1, VII/2, VIII/1, VIII/2
  • Aleksandar David nastavnik informatike i računarstva (odeljenjski starešina u VII/1) predaje u sledećim odeljenjima: V/3, VI/3, VI/4, VII/1, VII/3, VII/4, VIII/3
  • Andor Kavai nastavnik informatike i računarstva (odeljenjski starešina VIII/4) nastavnik predaje u odeljenju VIII/4

Nastava fizičkog i zdravstvenog vaspitanja

  • Zlatko Evetović nastavnik fizičkog i zdravstvenog vaspitanja predaje u odeljenjima: V/2, V/3, VI/3, VI/4, VII/1, VII/3, VIII/4 fizicko@skopalic.edu.rs
  • Miroslav Petrović nastavnik fizičkog i zdravstvenog vaspitanja predaje u odeljenjima: V/1, VI/1, VII/2, VIII/1, VIII/2, VII/3, VIII/4
  • Matija Nađ Olajoš nastavnik fizičkog vaspitanja predaje u odeljenjima: V/3, VI/1

Verska nastava

  • Nenad Plavšić veroučitelj
  • Eržebet Polhe verska nastava
  • Larisa Kemiveš veroučitelj

TEHNIČKO OSOBLJE

Računovodstvo škole

Održavanje i usluga škole

  • Nenad Novković majstor
  • Larisa Zamborski pomoćni radnik
  • Eva Katona pomoćni radnik
  • Andrea Salma pomoćni radnik
  • Edin Čitaku pomoćni radnik
  • Erika Šimon pomoćni radnik
  • Magdolna Engi pomoćni radnik
  • Eržebet Kovač pomoćni radnik
  • Silvia Poljaković pomoćni radnik
  • Slobodanka Preradović pomoćni radnik