Stoni tenis 17.10.2018.
Okružno takmičenje u stonom tenisu
Miroslav Petrović
Jesen u našoj učionici 17.10.2018.
Na času likovne kulture, đaci prvaci su napravili plakat jesenjih plodova.
Laura Antelj
Turnir u malom fudbalu 17.10.2018.
Naša škola je bila domaćin turnira u malom fudbalu za učenike 7. i 8. razreda. Učestvovale su ekipe
Zlatko Evetović
Emeše Kemiveš, primer za svakoga 15.10.2018.
Na jednom od najpopularnijih subotičkih sajtova, u rubrici koja promoviše uspešne i talentovane učenike, zasluženo se pojavila i učenica naše škole Emeše Kemiveš.
Aleksandar David
Predavanje o trgovini ljudima 12.10.2018.
Učenici VI/3 i VI/4 razreda su prisustvovali na predavanju o trgovini ljudima. Predavanje je držala predstavnica Ministarstva unutrašnjih poslova Nada Konstantinović. Deca su pažljivo slušala interesantno i poučno predavanje i postavljali su pitanja u vezi teme.
Antonia Nikolić
Stoni tenis 09.10.2018.
Opštinsko prvenstvo u stonom tenisu
Miroslav Petrović
Tolerancija 09.10.2018.
Za vreme Dečije nedelje je u školi raspisan Likovni i literarni konkurs na temu "Tolerancija-Zajedno smo jači".
Žužana Zec
Моје право је да живим срећно и здраво 08.10.2018.
Дечјa недељa од 1. до 8. октобра 2018.године. Програм активности обележавања Дечије недеље одвијаo се под мотом:- МОЈЕ ПРАВО ЈЕ ДА ЖИВИМ СРЕЋНО И ЗДРАВО-за одрастање без насиља -
Smiljka Aleksić Saulić
Dečija nedelja - kolači i šetnja 05.10.2018.
Prvog dana dečije nedelje mogli smo probati kolače malih poslastičara.Izbor je bio velik, bilo je kolača sa porukama, palačinki, mafina i limunade.
Emeše Čuč
Turnir u malom fudbalu 04.10.2018.
Ekipa naše škole je 3.oktobra nastupala na turniru u malom fudbalu na terenima u "Dudovoj šumi". Prvu utakmicu smo pobedili
Zlatko Evetović
Radna akcija u školi 04.10.2018.
U subotu, dana 29.09. 2018. godine, u našoj školi, organizovana je radna akcija.
Tanja Vučković
Dečija nedelja 03.10.2018.
U okviru Dečije nedelje je u našoj školi održano takmičenje Pokaži šta znaš. Učenici su nastupali i pokazali svoje znanje u pevanju, recitovanju i sviranju. Najbolji učenici su dobili diplome. Prvo mesto-sviranje i pevanje, Varga Adam Drugo mesto-sviranje, Konc Anita, Čisar Virag i Arnold Reka
Timea Šćepanović
Dečja nedelja-Zdrava ishrana 02.10.2018.
Učenici IV3 odeljenja su napravili ukusnu voćnu salatu i limunadu.
Rita Balint
Sveta misa u katedrali na početku školske godine 01.10.2018.
Učenici naše škole koji kao izborni predmet pohađaju Katolički vjeronauk, 29.IX.2018. zajedno sa vjeroučenicima osnovnih i srednjih škola sa teritorija Općine Subotica sudjelovali su svečanoj svetoj misi u katedrali „Sveta Terezija Avilska“
József Koleszár
Nagradno putovanje u inozemstvu 01.10.2018.
Učenica naše škole, Vivien Tot, koja pohađa Katolički vjeronauk, u protekloj školskoj godini na likovnom natječaju Katehetskog ureda Subotičke biskupije i Karmelskog samostana Gospe Karmelske i Sv. Stjepana Kralja iz Sombora
József Koleszár
Međunarodni Dan Mira 24.09.2018.
Učenici naše škole su Međunarodni dan mira, 21.09.2018. godine, obeležili uz pesmu, zatim smo zasadili mlade sadnice i u prostorijama škole izložili prigodne likovne radove.
Žužana Balaž Mesaroš
Poseta biblioteci na Paliću 23.09.2018.
U sredu, 19.09.2018. god. učenici V/4 razreda sa razrednom starešinom Kapista Gabrielom posetili su biblioteku na Paliću.
Gabriela Kapista
Poseta muzeju u Subotici 23.09.2018.
Učenici naše škole posetili su muzej u Subotici 12.09.2018. sa nastavnicom Kapista Gabrielom.
Gabriela Kapista
Bezbednost učenika na internetu 20.09.2018.
U našoj školi održano je predavanje za učenike i roditelje na temu bezbednost učenika na internetu. Kako se ponašamo na internetu, kakva su porodična iskustva i navike vezane uz internet, koliki je uticaj roditelja...
Dan pešačenja 20.09.2018.
Dana 15. septembra je bio dan pešačenja u Srbiji. Iz tog razloga je i naša škola organizovala jednu pešačku turu do Tresetišta.
Kristóf Nagygyörgy
XXV МЕЂУНАРОДНИ ФЕСТИВАЛ ПОЗОРИШТА ЗА ДЕЦУ 18.09.2018.
Ученици нижих разреда посетили су Народно позориште у Суботици. У оквиру Међународног фестивала позоришта за децу, погледали су представу „ Мачак у Чизмама“ коју су извeли глумци Дечјег позоришта Републике Српске.
Olga Tešić
Poseta iz Mađarske 14.09.2018.
Našu školu su posetili učenici i nastavnici osnovne škole "Hernádnémeti Református Iskola" iz Mađarske, iz grada Miškolca.
Aleksandar David
Kamp Avanture u slikama 10.09.2018.
Učenici naše škole su proveli nezaboravnih 5 dana tokom avgusta u Kampu Avanture na Šupljaku.
Hargita Liptak
Prijem prvaka 03.09.2018.
Svečanim programom dočekali smo naše đake prvake. Ove godine upisan je 21 učenik na srpskom nastavnom jeziku i 39 učenika na mađarskom nastavnom jeziku. Učiteljica u I/1 odeljenju biće Laura Antelja, u I/3 Eržebet Terkelj, odeljenje I/4 vodiće Žužana Zec i odeljenja I/5 na Šupljaku vodiće učiteljica Kristiana Bosnai