UGLEDNI ČAS - DRAMSKO POETSKA RADIONICA 20.09.2019.
Našu školu posetila je 13.9. Zvjezdana Čagalj, književnica iz Hrvatske, dobitnica nagrade "Grigor Vitez". Ovom prilikom održan je UGLEDNI ČAS -DRAMSKO POETSKA RADIONICA.
Dijana Stevanović
FESTIVAL ZAVIČAJNE POEZIJE 20.09.2019.
Biblioteka Subotice i Klub "Sloga" bili su 7.9. domaćini Festivala zavičajne poezije pod nazivom "Grumen zemlje". Pohvalu za pesme dobile su učenica Maja Mukić i učiteljica Dijana Stevanović.
Dijana Stevanović
Dan Pešačenja 14.09.2019.
Dan pešačenja u Srbiji
Miroslav Petrović
LETNJI KAMP 06.09.2019.
U saradnji mesne zajednice i škole, ove godine je peti put organizovan Letnji kamp.
Flora Vereš
2. KAMP AVANTURE U SLIKAMA 05.09.2019.
Učenici nižih razreda naše škole su krajem avgusta boravili u blizini Ludaškog jezera.
Žužana Zec
Prijem prvaka 02.09.2019.
U auli škole održan je svečani prijem đaka prvaka. Učenike i roditelje pozdravila je direktorica škole Marta Šereš i zaželela im je uspešno školovanje.
Aleksandar David