Elektronsko prijavljivanje za polaganje prijemnog ispita za učenike sa posebnim sposobnostima

31.03.2020.

Prijavljivanje učenika za polaganje prijemnog ispita za upis u škole za učenike sa posebnim sposobnostima za školsku 2020/2021. godinu, biće realizovano elektronskim putem veb prijave (http://www.prijavazaprijemni2020.mpn.gov.rs/" rel="nofollow">www.prijavazaprijemni2020.mpn.gov.rs/ ). Odluka je doneta zbog vanrednog stanja nastalog usled COVID- 19 izazvane virusom SARS-Cov-2.

Prijavu mogu da realizuju učenici osmog razreda, njihovi roditelji, zakonski zastupnici, ali i drugi kandidati za upis. Prijavljivanje počinje u utorak, 31.03.2020. godine i traje do utorka 07.04.2020. godine.

Pitanja, primedbe i sugestije za polaganje prijemnog ispita moguće je postaviti na adresu prijemni.ispiti.srednje@mpn.gov.rs .

Aleksandar David