Novosti arhiva 2019/20

Obaveštenje o upisu u prvi razred roditeljima budućih prvaka

31.03.2020.
Obaveštenje o upisu u prvi razred roditeljima budućih prvaka

U skladu sa trenutnom situacijom, odlaže se upis u prvi razed, a od 01.04.2020. godine roditelji, odnosno zakonski zastupnici, mogu da iskažu interesovanje za upis u prvi razred.

Interesovanje za upis u prvi razred se može iskazati putem internet sajta
http://www.euprava.gov.rs" rel="nofollow">www.euprava.gov.rs

ili

slanjem sms poruke sledeće sadržine: učenik: (ime i prezime), roditelj: (ime i prezime) na broj telefona: 066/553-7201

u vezi termina upisa u prvi razred i testiranja kao i svih ostalih informacija (odlaganje polaska u prvi razred, nabavka udžbenika…) roditelji će biti obavešteni po završetku vanrednog stanja.

Aleksandar David