Novosti arhiva 2018/19

Gimnastika

27.02.2019.
Gimnastika

27.2.2019.godine u prostorijama gimnastičkog kluba "Spartak" odžano je gradsko takmičenje u gimnastici za dečake osnovnih i srednjih škola. Našu školu u pojedinačnoj konkurenciji predstavljali su Aleks Čupak učenik 4/4 odeljenja i Karlo Liptak učenik 5/1 odeljenja. Aleks je vežbao na parteu,na konju sa hvataljkama, krugovima i preskakao je kozlić tehnikom "raznoška". Visokim ocenama na svim spravama osvojio je 1.mesto u karegoriji učenika od 1-4. razreda i plasirao se na medjuokružno takmičenje. Karlo izvodio vežbe na istim spravama kao i Aleks ali je zauzeo 5.mesto.
Dečacima sve čestitke na uloženom trudu,a Aleksu puno sreće u narednoj fazi takmičenja.

Miroslav Petrović

1 | 2 | 3Sledeća strana