Novosti arhiva

21.03.2022.
Светски дан особа са Дауновим Синдромом  💙💛

Данас овако ...
Учите своју децу да постоје ...и мало другачија деца. И они воле да се играју ,смеју...И они би волели да трче, а можда не могу ,и они би волели да причају, а можда не могу .
Свет је место за живот различите деце ,мале ,велике, срећне и тужне. Научили смо да на пружену руку одговорамо пруженом руком, да на осмех одговорамо осмехом, да на поздрав одговорамо поздравом. Један осмех и једно "ћао" нама можда не значи ништа,а њима ће можда да улепша дан ❤️.Ученици 4-1 имаће Чос посвећен деци са Дауновим синдромом.
21.03 Светски дан особа са Дауновим Синдромом 💙💛

Laura Antelj