Novosti arhiva

Završna priredba osmaka

01.07.2021.
Završna priredba osmaka

Oproštajna priredba učenika osmih razreda počela je poslednjim časom odeljenskog starešine nakon čega su se učenici u svečanoj povorci uputili ka letnjoj pozornici.
Nakon pozdravnog govora direktorice škole, Marte Šereš, usledio je prigodan program učenika naše škole.
Nakon programa najboljim učenicima dodeljene su posebne i Vukove diplome.

Među nagrađenima, ove godine izdvaja se svakako jedan učenik koji je najbolji među najboljima i kao takav proglašen je za učenika generacije. Ta čast ove godine pripala je učenici 8/4 odeljenjja Virag Čisar.

Čestitamo našim učenicima na uspešno završenom osmogodišnjem školovanju i želimo im puno sreće u nastavku školovanja.

Još fotografija sa ovog događaja možete pogledati na:

Aleksandar David

1 | 2 | 3 | 4Sledeća strana