Novosti arhiva

Zonska smotra

11.03.2022.
Zonska smotra

Na Zonskoj smotri recitatora „Pesniče naroda mog” nastupili su učenici srednjeg uzrasta (od 5.do 8.razreda) opština: Sombor, Bačka Topola, Ada, Senta, Apatin, Mali Iđoš, Kanjiža i Subotica. Tročlani žiri u sastavu :
Miodrag Petrović glumac i pesnik iz Novog Sada, Aniko Krunc novinarka iz Novog Sada, profesorka Katarine Čeliković iz Subotice. Žiri je doneo odluku da će našu zonu na Pokrajinskoj smotri recitatora 8. aprila 2022. u Sečnju, predstavljati i predstavnik naše škole, učenica 6/3 razreda, Adel Arnold.

Arnold Ildikó