Novosti arhiva

Opštinsko takmičenje u gimnastici

25.02.2022.
Opštinsko takmičenje u gimnastici

Tekintettel, hogyDana 25.02.2022. godine u prostorijama gimnastičkog kluba Spartak održano je opštinsko takmičeje u gimastici za učenike osnovnih i srednjih škola.
Našu školu predstavljalo je dva takmičara. Čupak Aleks učenik 6/4 odeljenja i Karlo Liptak učenik 8/1 odeljenja. Aleks je vežbao na parteru, konju sa hvataljkama, krugovima, vratilu i preskakao je kozlić. Karlo je izvodio vežbe na parteru krugovima, razboju, vratilu i takođe je preskakao kozlić.
Obzirom da su samo naši učenici bili u konkurenciji sedmih i osmih razreda Aleks je osvojio 1.mesto sa ukupno osvojenih 97,10 bdova, dok je Karlo bio drugi sa ukupno osvojenih 91,40 bodova. Obojica su se plasirala na međuokružno takmičenje koje će se održati u Novom Sadu 10.marta ove godine.
Učenicima sve čestitke na uloženom trudu, osvojenim priznanjima i puno uspeha na narednom takmičenju.

Miroslav Petrović

1 | 2 | 3 | 4Sledeća strana