Dan Pešačenja

14.09.2019.
Dan Pešačenja

Dana 14.9.2019. godine na teritoriji cele Srbije održana je akcija "Dan pešačenja". Organizator akcije je planinarski savez Srbije pod pokroviteljstvom ministarstva prosvete i ministsrstva omladine i sporta. Na teritoriji opštine Palić u akciji su učestvovali učenici i nastavnici naše škole kao i građani Palića. Ukupan broj učesnika je 231 šetač od čega je 186 učenika, 13 nastavnika i 32 građana. Šetalo se maršutom od škole na Paliću do jezera Tresetište i nazad na ukupnoj dužini puta od 12km u oba pravca.
Velika zahvalnost svim učesnicima, upravi i pomoćnom osoblju škole koje su učenicima obezbedili mekike.

Miroslav Petrović

1 | 2 | 3 | 4Sledeća strana