Odbojka

29.11.2018.
Odbojka

28.11.2018. godine održano je Opštinsko takmičenje u odbojci za devojčice u jednoj od ukupno 3 grupe.
Naša škola je igrala je u grupi sa domaćinom OŠ "Kizur Ištvan", OŠ "Jovan Jovanović Zmaj" i OŠ "Matija Gubec" iz Tavankuta. Cure su u prvom meču igrale ptotiv OŠ "Kizur Ištvan" i nažalost izgubile rezultatom 0:2, dok su u utakmici za treće mesto pobedile OŠ "Matija Gubec" rezultatom 2:0. Obzirom da su zauzele 3.mesto u grupi nisu se plasirale za finale.
Za ekipu su igrale: Lorena Ledenjek, Tamara Simić, Ivona Ludaić, Milica Simić, Danica Kovačević, Tunde Varga, Nikolet Vojnić, Timea Varga, Zoja Marks, Tijana Simić i Nađa Jotanović.
Curama sve čestitke na uloženom trudu i zalaganju.

Miroslav Petrović

Prethodna strana1 | 2 | 3