Stoni tenis

02.11.2018.
Stoni tenis

31.10.2018. godine održano je republičko takmičenje u stonom tenisu. Takmičenje je održano u Petrovcu na Mlavi u sportskoj hali "Dragutin Tomašević". Po plasmanu a okružnog takmičenja našu školu u pojedinačnoj konkurenciji predstavljao je učenik 6./2 odeljenja Marino Jozić. Marino je po žrebu igrao sa još tri dečaka u 7. grupi od ukupno 8 i osvojio je drugo mesto plasirajući se medju 16 takmičara. U šesnaestini finala Marino je izgubio meč rezulatom 2:0 i time ispao iz daljeg takmičenja.
Marinu sve čestitke za pokazan trud i zalaganje.

Miroslav Petrović

1 | 2 | 3 | 4Sledeća strana