Stoni tenis

17.10.2018.
Stoni tenis

Danas 17.10.2018. godine održano je okružno takmičenje u stonom tenisu za osnovne i srednje škole. Našu školu po plasmanu sa opštinskog takmičenja u ekipnoj konkurenciji predstavljali su Marino Jozić učenik 6/2 odeljenja i Bogdan Gvozdenović učenik 8/2 odeljenja. Obzirom da se igralo samo finale dečaci su zauzeli 2.mesto izgubivši od dečaka iz OŠ "Jovan Mikić".
U pojedinačnoj konkurenciji Marino Jozić je savladao Bošnjak Vedrana rezultatom 2:0 u setovima i osvojio je 1.mesto čime je stekao plasman na republičko takmičenje koje će se održati 31.10.2018. godine u Petrovcu na Mlavi.
Učenicima sve čestitke na postignuti rezultatima i puno uspeha na narednim takmičenjima.

Miroslav Petrović

1 | 2 | 3Sledeća strana