Turnir u malom fudbalu

17.10.2018.
Turnir u malom fudbalu

Naša škola je bila domaćin turnira u malom fudbalu za učenike 7. i 8. razreda. Učestvovale su ekipe: OŠ "Ivan Milutinović"; OŠ"10. Oktobar" ; OŠ"Hunjadi Janoš" i naš školski tim u sastavu: Batori Denis, Šarkanj Akoš, Rafai Daniel, Farkaš Mark, Jakša Aleksandar, Ćurčić Srđan, Radulović Teodor, Bajrami Arlind, Šereg Leo, Simić Aleksandar, Menčenin Dimitrije i Ostojić Aleksandar. Ostvarili smo dve pobede. Protiv OŠ"Hunjadi Janiš" rezultatom 7:4 i OŠ"Ivan Milutinović" 9:2. i zauzeli 2. mesto. Momcima čestitke na fer igri i ponašanju.

Zlatko Evetović