Stoni tenis

09.10.2018.
Stoni tenis

Danas 9.10.2018. godine u sali za stoni tenis stonotenirskog kluba "Spartak" u Subotici održano je opštinsko takmičenje u stonom tenisu za učenike osnovnih škola. Našu školu su predstavljala dva učenika, Marino Jozić, učenik 6/2 odeljenja i Bogdan Gvozdenović, učenik 8/2 odeljenja. Dečaci su se takmičili u ekipnoj i pojedinačnoj konkurenciji. U ekipnom takmičenju osvojili su 1.mesto čime su stekli plasman na okružno takmičenje. Marino Jozić je u pojedinačnoj konkurenciji osvojio takodje prvo mesto, dok je Bogdan, izgubivši meč za treće mesto, zauzeo 4. mesto.
Dečacima sve čestitke i puno sreće u narednoj fazi takmičenja koje če se održati u sredu 17.10.2018. godine.

Miroslav Petrović

1 | 2 | 3Sledeća strana