Osnaži sebe da bi pomogao drugima

20.11.2023.
Osnaži sebe da bi pomogao drugima

Naša koleginica, psiholog Svetlana Belančić i koleginica pedagog Slađana Ivković Ivandekić, iz OŠ "Petefi Šandor" iz Hajdukova, održali su nam veoma koristan seminar o načinima suočavanja sa stresom i uspešnog prevazilaženja stresnih situacija sa kojima se svakodnevno suočavamo.
Ovaj akreditovani seminar je zainteresovao veliki broj naših kolega koji su na kraju obuke zajedno zaključili da je danas, u stresnom vremenu u kojem živimo, svima nama potrebna jedna ovakva obuka kako bi znali primeniti odgovarajuće tehnike suočavanja sa stresom i na uspešan način prevazišli situaciju u kojoj se nalazimo.

1 | 2Sledeća strana