Novosti arhiva

Plivanje

29.11.2021.
Plivanje

Danas 29.11.2021. godine na bazenu na Prozivci održanoje okružno takmičenje u plivanju za osnovne škole. Nekoliko učenika iz škole” Miroslav Antić” sa Palića uzelo je učešće na ovom takmičenju.
Od dece iz niže školskog uzrasta plivali su Adel Čisar u disciplini 50m delfin, Laslo Anuš u disciplini 50m prsnim stilom i Stefan Čekrdžin u disciplini 50m kraul. U konkurenciji viših odeljenja za školu plivali su Anđela Drakulić,Mihajlo Sloboda i Akoš Čisar u disciplini 50m prsno.
Čisar Adel plasirala se na 2. mesto sa vremenom 49,48, Čekrdžin Stefan zauzeo je 4. mesto sa vremenom 41,36, Laslo Anuš je takođe bio 4. sa vremenom 59,65.
Sloboda Mihajlo zauzeo je 1. mesto isplivavši vreme 50,50, Drakulić Anđela isplivala je vreme 55,33 i zauzela je 5. Mesto, dok je Akoš Čisar zauzeo je 3. mesto sa vremenom 46,05.
Svim učenicima sve pohvale za trud i zalaganje i čestitke za postignute rezultate.

Miroslav Petrović

1 | 2 | 3 | 4Sledeća strana