Atletika

17.10.2019.
Atletika

17.10.2019. godine na gradskom stadionu održano je okružno takmičenje u atletici za učenike osnovnih škola.
O Š "Miroslav Antić" sa Palića predstavljalo je 15 učenika. Šest učenika iz nižih odeljenja i devet učenika iz viših razreda.
Na 60 m iz nižih razreda trčali su: Sofija Rašković, Laura Malatinski, Veljko Jelić, Jazmin Kovač, Aleks Segi i Mark Salai.
U konkurenciji viših odeljenja na 100m trčali su Miljana Ivanović i Andrej Gombkete, na 300 m Aleksa Orlović i Zoja Marks, na 800 m Luka Jujić i Daniel Rafai. Lorene Ledenjak se takmičila u disciplini skok u vis dok su Nina Firstner i Ivona Ludaić skakale u dalj.
U disciplini trčamnje na 60 m Sofija Rašković osvojila je 3. mesto sa vremenom 10:37 kao i Veljko Jelić sa vremenom 10:24
Ušavši u cilj pedesetak metara ispred drugoplasiranog prvo mesto u trci na 800 m osvojio je Daniel Rafai sa vremenom 2:19,85
Treće mesto u disciplini trčanje na 800 m osvojio je Luka Jujić sa sa vremenom 2:36,34.
Daljinom od 4,19 m Nina Firstner je takođe zauzela prvo mesto u skoku u dalj.
Drugoplasirana u disciplini skok u vis bila je Lorena Ledenjak preskočivši visinu 1,20 m.
Svim učenicima se yahvaljujemo na dostojnom predstavljanju naše škole a osvajačima medalja posebno čestitamo i želimo puno uspeha na međuokružnom takmičenju.

Miroslav Petrović

1 | 2 | 3Sledeća strana