Sportski dan

14.10.2019.
Sportski dan

U ponedeljak 7.10.2019. u sastavu programske šeme za aktivnosti dečije nedelje održan je sportski dan.
Deca su se takmičila u štafetnim igrima u sali za fizičko vaspitanje po sistemu reprezentacija svakog razreda sastvaljenih iz svakog odeljenja mešovito dečaci i devojčice. Dečaci su igrali fudbal u ekipama peti i osmi razredi protiv šestih i sedmih razreda. Devojčice u istom sastavu igrale igru "Između dve vatre". Pojedini učenici su u holu škole igrali stoni tenis, dok su neki učenici igrali badminton, vozili bicikle i rolere u školskom dvorištu.

Miroslav Petrović

1 | 2 | 3Sledeća strana