Prijem prvaka

02.09.2019.
Prijem prvaka

U auli škole održan je svečani prijem đaka prvaka.
Učenike i roditelje pozdravila je direktorica škole Marta Šereš i zaželela im je uspešno školovanje. Usledio je prigodni program koji su pripremili učenici nižih razreda.

Ove školske godine upisujemo jedno odeljenje na srpskom nastavnom jeziku sa 29 učenika koje će voditi učiteljica Bernadeta Dulać, zatim jedno odeljenje na mađarskom nastavnom jeziku sa 20 učenika koje vodi učiteljica Rita Balint i jedno odeljenje sa 6 učenika u isturenom odeljenju na Šupljaku koje vodi učiteljica Kristiana Bosnai.

Aleksandar David