RTS Kros

14.10.2019.
RTS Kros

U subotu 12.10.2019. godine u Somboru na hipodromu održan je "Rts kros" za učenike osnovnih škola.
Kao i sve škole u opštini naša škola je je takođe pod obavezom morala da učestvuje i nastupila je sa 16 takmičara. O Š "Miroslav Antić" predstavljali su sledeći učenici:
U nižim odeljenjima:Laura Malatinski Jazmin, Veljko Jelić 4/1 odeljenje, Kovač Jazmin, Mark Salai,Aleks Segi 4/3 odeljenje.
U višim odeljenjima: Zoja Marks, Tamara Simić, Nina Firstner, Ivona Ludajić, Luka Jujić, Aleksa Orlović iz odeljenja 8/1, Leon Paris Gubičak, Odnjen Ivanović iz odeljenja 5/2, Kornel Gubić iz odeljenja 6/3, Bruno Vojnić Hajdu iz odeljenja 6/4 i Miljana Ivanović iz odeljenja 7/1 koja je ušla u top 10 i zauzela 9. mesto.
Svim učenicima se zahvaljujemo na učešću u predstavljanju škole na ovoj obaveznoj, važnoj i neizostavnoj manivestaciji.

Miroslav Petrović

1 | 2 | 3 | 4Sledeća strana