Novosti arhiva

Atletika

29.10.2021.
Atletika

28.10.2021. godine na gradskom stadionu odžano je okružno takmičenje u atletici za učenike osnovnih škola. O Š „Miroslav Antić predstavljalo je ukupno 9 učenika. Gvozdenović Sava, Farkaš Erik i Šafranj Tamaš trčali su na 60m u kategoriji učenika nižih odeljenja. Bjelanović Sofija je skakala u dalj takođe u kategoriji nižih razreda. Rašković Sofija trčala je na 60m, a Veljko Jelić je bacao kuglu u kategoriji petih i šestih razreda. Kornel Gubić je trčao na 800 m, dok su Andrija Gvozdenović i Luka Muharemović skakali u dalj u kategoriji sedmih i osmih razreda.
Erik Farkaš osvojio je 1. mesto u disciplini trčanje na 60 m sa vremenom 9,35
Bjelanović Lana osvojila je 2. mesto skočivši najviše 2,68 m
Sava Gvozdenović osvojla je 3. mesto u disciplini trčanje na 60 m sa vremenom 10,62
Sofija Rašković osvojila je 1. mesto u disciplini trčanje na 60 m sa vremenom 9,59
Veljko Jelić zauzeo je 4. mesto, Luka Muharemović takođe je bio četvrti. Andrija Gvozdenović plasirao se na 5. mesto ,dok je Gubić Kornel bio deveti,a Tamaš Šafranj jedanaesti.

Miroslav Petrović

Prethodna strana1 | 2 | 3