Novosti arhiva 2019/20

Dečija nedjelja

11.10.2019.
Dečija nedjelja

I ove godine je naša škola, bogatim programom, obeležila Dečiju nedelju. U nizu aktivnosti održana su sportska takmičenja, zatim je održana humanitarna akcija prikupljanja hrane za kućne ljubimce, takođe učenici su se pokazali i u pripremanju poslastica kojima nismo mogli odoleti, održano je i takmičenje “Pokaži šta znaš” gde učenici nastupali i pokazali svoje znanje u pevanju, plesu, sviranju i drugim oblastima gde su mogli iskazati svoje veštine, a najbolji učenici su dobili diplome.
Takođe, gostovali su nam glumci i izveli edukativnu predstavu u okviru fondacije “Tijana Jurić”.

Aleksandar David

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8Sledeća strana