Prva strana O školi Pesnik Miroslav Antić Zaposleni Učenici Eko kutak Takmičenja Vodič za osmake Novosti Dokumenti Javne nabavke E-dnevnik Biblioteka Korisni linkovi Arhiva Letopis škole Kontakt

Sve što želiš da znaš o pubertetu

19.04.2017.
Sve što želiš da znaš o pubertetu

U sredu 19.4.2017. godine, učenice šestog razreda, imale su priliku da poslušaju edukativni program čija je svrha informisanje devojčica o fizičkim i emocionalnim promenama koje će se desiti tokom puberteta i edukacija devojčica u pogledu ženske higijene. Edukativni Always program iniciran je i razvijen od strane kompanije Procter&Gamble, a odobrio ga je Zavod za unapređivanje obrazovanja i vaspitanja. Program se sastoji od edukativnog predavanja o ličnoj higijeni i nezi u pubertetu, održanog od strane moderatora sa završenim studijama psihologije, medicine ili pedagogije.

Pedagoško-psihološka služba

1 | 2Sledeća strana