Novosti arhiva

Veslanje - Kup Srbije

01.06.2022.
Veslanje - Kup Srbije

U drugom kolu Kupa Srbije i drugom kolu omladinske lige za veslače, za veslački klub "Palić", učenice naše škole Adel Arnold i Laura Malatinski, osvojile su bronzanu medalju u kategoriji 2 x PŽ (dubl skul za pionirke).

Bodove je takođe osvojilai Boglarka Korhec, a takmičila se u kategoriji 1 x PŽ (skif za pionirke).

U generalnom plasmanu na ovom takmčenju V.K. Palić je po bodovima bio na 8. mestu, dok je nakon 2. kola, prema osvojenim bodovima u KUPU SRBIJE na 5. poziciji, a u OMLADINSKOJ LIGI na 9. mestu.

Aleksandar David