Novosti arhiva 2018/19

Међународни фестивал дечијег стваралаштва

13.05.2019.
Међународни фестивал дечијег стваралаштва

Ученици IV/1 учествовали су на Међународном фестивалу дечијег стваралаштва "На крилима детињства" у Панонији и освојили неколико награда. Посебно издвајамо ГРАНД ПРИ који је освојила ученица Маја Мукић за ликовни рад, као и Анастасију Милићевић која је освојила 3. награду за песму, а похваљен је ученик Ђурђе Ћупић на литерарном конкурсу и њихове песме су објављене у зборнику фестивала.
Честитамо и тиму који је освојио награду у такмичењу "Путевима знања" и спортском тамичељу "Олимпијади"

Учествовање на Међународном фестивалу дечијег стваралаштва "На крилима детињства" у Панонији.
Учествовали су и награђени следећи ученици:
Маја Мукић - ГРАНД ПРИ у сликању,
Анастасија Милићевић - трећа награда за песму ;и прво место на такмичењу "Пут знања"
Ђурђе Ћупић - похвала за песму,
Павле Дулић - "Олимпијада" диплома;
Немања Рађевић - "Олимпијада" диплома;
Анђела Салма - "Олимпијада" диплома и прво место на такмичењу "Пут знања";
Тијана Закић - "Олимпијада" диплома и прво место на такмичењу "Пут знања";
Итана Сакач - учествовање у сликању.

Dijana Stevanović