Novosti arhiva 2016/17

Prva strana O školi Pesnik Miroslav Antić Zaposleni Učenici Eko kutak Takmičenja Vodič za osmake Novosti Dokumenti Javne nabavke E-dnevnik Biblioteka Korisni linkovi Arhiva Letopis škole Kontakt

Prestani pre nego što počneš – predavanja na temu prevencije narkomanije

14.02.2017.
Prestani pre nego što počneš – predavanja na temu prevencije narkomanije

U utorak 14. februara 2017. godine u našoj školi, u organizaciji udruženja AURORA, održana su predavanja u sklopu preventivnih aktivnosti protiv narkomanije. Učenici od IV do VIII razreda imali su prilike da čuju, iz ličnog iskustva bivšeg uživaoca droga J.O. iz udruženja MARITA, na koji način se postaje zavisnik, koje su vrste droga i šta znači biti psihički i fizički zavistan, sa kojim posledicama se suočavao dok ih je koristio, a sa kojim posledicama se i dalje bori. Učenici su pokazali interesovanje pažljivim slušanjem i mnogim pitanjima koje su postavili predavaču. Zahvaljujemo se predavaču na otvorenosti i spremnosti da svoje iskustvo podeli sa đacima.

Pedagoško-psihološka služba

1 | 2Sledeća strana