OSVOJENE MEDALJE

01.10.2019.
OSVOJENE MEDALJE

IV UMETNIČKA OLIMPIJADA organizovana u Crnoj Gori je završena, a sledeće učenice su dobile medalje i knjigu u kojoj su objavljene njhove pesme:
Itana Sakač - I mesto;
Anastasija Milićević - III mesto;
Maja Mukić - pohvalu.
Dodela medalja upriličena je u boravku škole, gde je održana i promocija knjige "Slavimo mir, ljubav i znanje" koju je priredila Slavka Klikovac u sklopu V međunarodnog susreta djece literarnih i likovnih stvaralaca.
Na konkursu su učestvovali i poetski radovi sledećih učenika naše škole: Anđele Salma, Đurđa Ćupić, Tijane Zakić i Nemanje Rađević.
Zlatna medalja "Poetske staze mira"- zasluga za očuvanje poezije, uručena je učiteljici zbog ukupnog plasmana navedenih učenika.

Dijana Stevanović

Prethodna strana1 | 2