Bezbednost učenika na internetu

20.09.2018.
Bezbednost učenika na internetu

U našoj školi održano je predavanje za učenike i roditelje na temu bezbednost učenika na internetu. Kako se ponašamo na internetu, kakva su porodična iskustva i navike vezane uz internet, koliki je uticaj roditelja na način i korišćenje interneta bila su samo neka od zanimljivih pitanja koje su nam predavači postavljali i o kojima smo posle detalno razgovarali.
Predavanje je bilo edukativno i zanimljivo, kako za učenike tako i za roditelje, koji su pokazali interesovanje za bezbednost na internetu.

Aleksandar David

1 | 2Sledeća strana