Novosti arhiva

Turnir u odbojci na pesku

22.08.2021.
Turnir u odbojci na pesku

18.8.2021. godine u malom gradiću Hajdunanaš nedaleko od Debrecena održan je 25. po redu međunarodni turnir u odbojci na pesku. Obzirom da ekipu čine 2. igračice našu školu je predstavljalo 5 ekipa u različitim uzrasnim kategorijama. Ekipe su činile Majda Ćakić i Ena Rogić, Dorina Berenji i Jazmin Kovač u kategoriji 14 godina, Timea Varga i Kiti Salai, Tijana Simić i Viktorija Malatinski u kategoriji 16 godina i Noemi Salai i Tunde Varga u kategoriji 18 godina. Ovaj put cure su ostale bez plasmana u prva tri mesta, ali su se trudile i dale sve od sebe. Varga Timea i Kiti Salai su sa tri pobeđene utakmice i dve izgubljene obezbedile 7. mesto što je ujedno najbolji plasman od svih ekipa koje su igrale kao predstavnice nase škole. Svim curama čestitamo na uloženom trudu i nadamo se boljem plasmanu na narednom turniru.

Miroslav Petrović

Prethodna strana1 | 2 | 3 | 4