Zaposleni arhiva
Prva stranaZaposleni
 

Prva strana Reč direktora O školi Pesnik Miroslav Antić Zaposleni Učenici Eko kutak Takmičenja Vodič za osmake Novosti Dokumenti Javne nabavke moj esDnevnik Biblioteka Korisni linkovi Arhiva Letopis škole Kontakt
Administracija
 
Zaposleni
 
 

UPRAVA ŠKOLE

STRUČNA SLUŽBA

BIBLIOTEKA

DNEVNI BORAVAK

  • Ivona Dudaš učiteljica
  • Suzana Kiš učiteljica

UČITELJI-RAZREDNA NASTAVA

I Razredi

  • Olga Tešić učiteljica - odeljenje I/1
  • Hargita Liptak učiteljica - odeljenje I/3
  • Kristiana Bosnai učiteljica - odeljenje I/5

II Razredi

  • Bernadeta Dulać učiteljica - odeljenje II/1
  • Dijana Stevanović učiteljica - odeljenje II/2
  • Rita Balint učiteljica - odeljenje II/3
  • Ibolja Vojnić-Zelić učiteljica - odeljenje II/5

III Razredi

  • Laura Antelj učiteljica - odeljenje III/1
  • Žužana Zec učiteljica - odeljenj III/3
  • Jadranka Mandić učiteljica - odeljenje III/4
  • Julija Kubičković učiteljica - odeljenje III/5

IV Razredi

  • Jasmina Kočevski učiteljica - odeljenje IV/1
  • Smiljka Aleksić Saulić učiteljica - odeljenje IV/2
  • Ilona Šram učiteljica - odeljenje IV/3
  • Julija Kubičković učiteljica - odeljenje IV/5

NASTAVNICI-PREDMETNA NASTAVA

Nastava srpskog jezika

  • Gordana Katančić nastavnica srpskog jezika (odeljenski starešina u VII/1) predaje u odeljenjima: V/1, VII/1, VII2 i srpski kao nematernji jezik u VI/3, VII/3, VIII3 i VIII/4
  • Maja Rudić Vranić nastavnica srpskog jezika (odeljenski starešina u VI/2) predaje srpski jezik u odeljenju: V/1, VI/2, VIII/1, VIII2 i srpski kao nematernji jezik u V/3 i VII/4
  • Aleksandra Lerinc nastavnica srpskog kao nematernjeg jezika predaje srpski jezik u nižim odeljenjima: I/3, I/5, II/3, II/5, III/3, III/4, III/5, IV/3

Nastava mađarskog jezika

  • Eržebet Kuktin nastavnica mađarskog jezika (odeljenjski starešina u V/4) predaje u odeljenjima: V/4, VI/3, VII/3,VII/4,
  • Ildiko Arnold nastavnica mađarskog jezika (odeljenski starešina u VI/4) predaje u odeljenjima: V/3, VI/4, i VIII/4 i mađarski jezik u srpskim odeljenjima: IV 1-2
  • Norina Gilijan nastavnica mađarskog jezika nastavnica predaje u odeljenju VI/4
  • Kornel Tot Bagi nastavnik mađarskog jezika predaje u odeljenju V/3

Nastava engleskog jezika

  • Hajnalka Miler Vereš nastavnica engleskog jezika (odeljenski starešina u VI/3) predaje engleski jezik u odeljenjima: IV/3, V/3, V/4, VI/3, VI/4, VII/3, VII/4, VIII/3 i VIII/4
  • Gordana Šišić nastavnica engleskog jezika predaje u odeljenjima: IV/1, IV/2, V/1, VI/1, VI/2, VII/1, VII/2, VIII/1 i VIII/2
  • Sonja Stojić nastavnica engleskog jezika predaje u odeljenjima: I/1, I/3, I/5, II/1, II/2, II/3, II/5, III/1 i III/3

Nastava francuskog jezika

  • Beatris Sabolčki nastavnica francuskog jezika (odeljenski starešina u V/3) predaje u odeljenjima: V/1, V/3, V/4, VI/3, VI/4, VII/3, VII/4, VIII/1, VIII/3 i VIII/4
  • Adela Laković nastavnica francuskog jezika nastavnica predaje u odeljenjima: VI/1, VII/1, VII/2

Nastava likovne kulture

  • Milan Marković nastavnik likovne kulture predaje u odeljenjima: V/1, V/2, VI/1, VI/2, VII/1, VIII/1 i VIII/2
  • Ervin Kanjo nastavnik likovne kulture predaje u odeljenjima: VI/4, VII/3, VII/4 , VIII/4
  • Viktoria Salma nastavnik likovne kulture predaje u odeljenjima: V/3, V/4, VI/3
  • Gabriela Kapista nastavnica likovne kulture nastavnica predaje u VIII/3

Nastava muzičke kulture

  • Melanija Jakšić nastavnica muzičke kulture predaje u odeljenjima: V/1, VI/1, VI/2, VII/1, VII/2 i VIII/1,
  • Adriana Županek nastavnica muzičke kulture predaje u odeljenjima: V/3, V/4, VI/3, VI/4, VII/3, VII/4, VIII/3 i VIII/4

Nastava istorije

  • Milena Savović nastavnica istorije (odeljenski starešina V/1) predaje istoriju u odeljenjima: V/1, VI/1, VI/2, VII/1, VII/2, VIII/1, VIII/2 i građansko vaspitanje u odeljenjima: V/1 i VI/1-2
  • Gabriela Kapista nastavnica istorije predaje istoriju u odeljenjima: V/3, V/4, VI/3, VI/4, VII/3, VII/4, VIII/3 i VIII/4 i građansko vaspitanje: V/3-4, VI/3-4, VII3-4, VIII/3 i

Nastava geografije

  • Feliks Krivošija nastavnik geografije (odeljenski starešina u VIII/4) predaje u odeljenjima: V/1, V/3, V/4, VI/2, VI/3, VI/4, VII/1, VII/2, VII/3, VII/4, VIII/3 i VIII/4
  • Vera Marković nastavnica geografije predaje geografiju u odeljenjima: VI/1, VI/2, VIII/1 i VIII/2 kao i građansko vaspitanje u odeljenjima: VI/1-2, VIII/1-2

Nastava fizike

  • Antonia Nikolić nastavnica fizike (odeljenski starešina u VIII/3) predaje u odeljenju: VI/1, VI/2, VI/3, VI/4, VII/1, VII/2, VII/3, VII/4, VIII/1, VII/2, VIII/3 i VIII/4

Nastava matematike

  • Mira Pejić nastavnica matematike (odeljenski starešina u VIII/1) predaje u odeljenjima: VI/1, VI/2, VII/1, VII/2, VIII/1, VIII/2
  • Krištof Nađđerđ nastavnik matematike (odeljenski starešina u VII/3) predaje u odeljenju: V/1, VI/3, VI/4, VII/3, VIII/3, VIII/4
  • Andor Kavai nastavnik matematike (odeljenjski starešina VII/4) nastavnik predaje u odeljenjima: V/3, V/4, VII/4

Nastava biologije

  • Timea Šćepanović nastavnica biologije (odeljenski starešina u VIII/2) predaje u odeljenjima: VI/1, VI/3, VII/3, VII/4, VIII/1, VIII/2, VIII/3 i VIII/4
  • Slađana Aleksić nastavnica biologije predaje u odeljenjima: V/1, VII/1, VII/2
  • Žužana Mesaroš nastavnica biologije predaje u odeljenju: V/3, V/4, VI/4
  • Vera Marković nastavnica biologije predaje u odeljenju VI/2

Nastava hemije

  • Teodora Kabai nastavnica hemije predaje u odeljenjima: VII/1, VII/2, VII/3, VII/4, VIII/1, VIII/2, VIII/3 i VIII/4

Nastava tehnike i tehnologije

  • Mladinko Đukić nastavnik tehnike i tehnologije (odeljenski starešina u VII/2) predaje u odeljenjima: V/1, VI/1, VI/2, VII/1, VII/2, VIII/1, VIII/2
  • Andor Kavai nastavnik tehnike i tehnologije (odeljenjski starešina VII/4) predaje u odeljenjima: VII/3, VII/4
  • Žužana Mesaroš nastavnica tehnike i tehnologije predaje u odeljenjima: V/3, V/4, VI/3, VI/4, VIII/3, VIII/4

Nastava informatike i računarstva

  • Mladinko Đukić nastavnik informatike i računarstva (odeljenjski starešina VII/2) predaje u sledeáim odeljenjima: V/1, VI/1, VI/2, VII/1, VII/2, VIII/1, VIII/2
  • Andor Kavai nastavnik informatike i računarstva (odeljenjski starešina VII/4) nastavnik predaje u odeljenjima: V/3, VI/3, VI/4, VII/3 i VII/4
  • Aleksandar David nastavnik informatike i računarstva (odeljenjski starešina u VI/1) predaje u sledećim odeljenjima: VI/1, V/3, V/4, VI/3, VI/4, VII/3, VII/4

Nastava fizičkog i zdravstvenog vaspitanja

  • Zlatko Evetović nastavnik fizičkog i zdravstvenog vaspitanja predaje u odeljenjima: V/3, V/4, VI/1, VI/3, VI/4, VIII/3 i VIII/4 fizicko@skopalic.edu.rs
  • Miroslav Petrović nastavnik fizičkog i zdravstvenog vaspitanja predaje u odeljenjima: V/1, VI/2, VII/1, VII/2, VII/3, VII/4, VIII/1
  • Matija Nađ Olajoš nastavnik fizičkog vaspitanja predaje u odeljenjima: VI/1 i VIII/2

Verska nastava

  • Jožef Kolesar kateheta
  • Larisa Kemiveš veroučitelj
  • Nenad Plavšić veroučitelj

TEHNIČKO OSOBLJE

Računovodstvo škole

Održavanje i usluga škole

  • Nenad Novković majstor
  • Larisa Zamborski pomoćni radnik
  • Eva Katona pomoćni radnik
  • Andrea Salma pomoćni radnik
  • Edin Čitaku pomoćni radnik
  • Erika Šimon pomoćni radnik
  • Magdolna Engi pomoćni radnik
  • Eržebet Kovač pomoćni radnik
  • Silvia Poljaković pomoćni radnik
  • Slobodanka Preradović pomoćni radnik