Novosti arhiva

Međunarodna jedriličarska regata, Ohrid, 24-25. sept. 2022. 26.09.2022.
Molnar Bertalan (7/4) 1. mesto. Čestitamo!
Kuktin Erzsébet
XVIII Međunarodno takmičenje programskih proizvoda “Nojman” u potrazi za talentima - Vojvođansko polufinale 24.09.2022.
Na Vojvođanskom polufinalu u kategoriji Automatizovani digitalni uređaji (hardver) i softver za njihovo upravljanje Albert Keresztényi je osvojio 1. mesto, a Tamás Arnold je osvojio 2. mesto.
Kristóf Nagygyörgy
Upoznajmo okolinu da bi je zaštitili! 08.09.2022.
Učenici nižih i viših odeljenja su u okviru projekta pod nazivom ,,Upoznajmo okolinu da bi je zaštitili" 7. septembar proveli na obali Palićkog jezera. Učenici su sa svojim nastavnicima prošetali obalom i na taj način zapazili pozitivan i negativan uticaj čoveka na prirodu.
Timea Šćepanović
Svečani prijem prvaka 01.09.2022.
U auli naše škole održan je svečani prijem prvaka. Uz prigodan program dobrodošlicu đacima prvacima poželela je direktorica škole Marta Šereš.
Aleksandar David
Prvi septembar - početak školske godine 31.08.2022.
Raspored zvonjenja i polasci autobusa
Aleksandar David