Novosti arhiva

Porodični dan-trešnjica

14.06.2021.
Porodični dan-trešnjica

U subotu, 12. juna naša škola je organizovala jedan prelepi dan pod nazivom Porodični dan-trešnjica, U okviru ove manifestacije naši učenici su imali niz aktivnosti: kreativne radionice, muzčke tačke, šetnja oko palićkog jezera i još mnogo drugih aktivnosti tako da se svako našao u nečemu.
Gosti su nam bili umetnici i talentovani učenici "Boljai Gimnazije" koji su u dvorištu škole zajedno sa našim učenicima slikali i učili slikarske tehnike.
Učiteljice su sa nižim razredima organizovale radionice na kojima su izrađivali narodne rukotvorine.
Takođe, bila je smo organizovali i pozorišnu predstavu u kojoj su glumci bili učenici, a potom je usledio kulturno-muzički program.
U okviru ove manifestacije svečano je otvoreno i dečije igralište, a prigodni govor održao je Imre Kern-zamenik gradonačelnika Subotice i Jeras Aniko ispred Mađarskog nacionalnog saveta.

Aleksandar David

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6Sledeća strana