Novosti arhiva

Humanost na delu.

29.12.2021.
Humanost na delu.

Da li ima išta lepše od darivanja, osmeha na licu, radosti, sreće to je bogatstvo najveće na ovom svetu?

Zahvaljujemo se direktorici OŠ,,Miroslav Antić ,,Palić što je i ove godine sa najboljim slatkišima novogodišnje paketiće poklonila sa svojim đacima i kolektivom,, Kući iza duge , Autizam Subotica i što saradnja traje sada već dugi niz godina,svima Vama veliko HVALA
Veliko HVALA na dečijoj predstavi i dodeli paketića koju je omogućilo, poklonilo Dečije pozoriste Subotica i otvorila vrata svoja za svaku predstavu i besplatno, svim glumcima naravno našoj dragoj Marti direktorici pozorišta.
Veliko HVALA Laura Antelj roditelj koja je zaslužila medalju prijateljstva jer je svojim angažovanjem i raznim akcijama u školi gde radi sa našim dugogodišnjim a i svake godine novim prijateljima ( jer kroz svaku novu akciju se naš glas čuje i nailazi na veliki odziv iz ove prijateljske škole ) koji su skupljali slatkiše u osnovnoj školi Miroslav Antić Palić( koji će biti dodeljeni uoči Božića) .Prijatelji su kao zvezde,ne vide se ali su uvek tu.

Laura Antelj

1 | 2Sledeća strana