Novosti arhiva

Seminar o selektivnim modelu prikupljanja baterija

13.09.2021.
Seminar o selektivnim modelu prikupljanja baterija

U našoj školi je održano zanimljiv i poučan seminar u organizaciji ECO-FRIENDS AND ECO-KITS koji vodi profesor Deneš Tot i naša dugogodišnja koleginica, sada penzioner, Terez Tot.
Tema ovog zanimljivog iedukativnog skupa bila je kako smanjti ekološko zagađenje okoline inovativnim selektivnim modelom prikupljanja baterija.
Uz zanimljivo predavanje i prezentacije profesora Deneša naše kolege su aktivno učestvovali u malim radionicama i tako još više stekli praktičnog znanja što će kasnije na časovima preneti i svojim učenicima.
Ovom prilikom želimo da se zahvalimo profesoru Denešu na održanom predavanju gde smo izvukli zaključili koliko je važno sačuvati našu planetu od daljeg zagađenja.

Aleksandar David

1 | 2Sledeća strana