Novosti arhiva

Prijem prvaka

01.09.2021.
Prijem prvaka

U auli škole održan je svečani prijem đaka prvaka.
Učenike i roditelje pozdravila je direktorica škole Marta Šereš i zaželela im je uspešno školovanje. Usledio je prigodni program koji su pripremili učenici nižih razreda.

Ove školske godine upisujemo jedno odeljenje na srpskom nastavnom jeziku sa 28 učenika koje će voditi učiteljica Jasmina Kočevski i dva odeljenje na mađarskom nastavnom jeziku sa 20 učenika koje vodi učiteljica Žužana Zec i odeljenje sa 19 učenika koje vodi učeteljica Kristiana Bosnai. U područnoj školi na Šupljaku imaćemo jedno odeljenje na mađarskom jeziku sa 6 učenika vodi učiteljica Julija Kubičković.

Foto subotica.info: https://www.subotica.info/2021/09/02/prijem-prvaka-u-os-miroslav-antic

Aleksandar David