Debrecen

11.12.2023.
Debrecen

10.decembra u gradiću pored Debrecena Hajdubosormenju održan je 27.po redu turnir u odbojci za devojčice. OŠ "Miroslav Antić " je i ove godine uzela učešće na turniru sa ekipom od osam devojčica.Turnir se igrao u 3 grupe sa ukupno 10 ekipa iz Mađarske, Slovačke i Srbije.
Naša ekipa bila je raspoređena u grupi "C" sa još dve ekipe iz Mađarske. U grupnoj fazi cure su izgubile oba meča,dok su u kasnijem razigravanju za 7.mesto pobedile dve ekipe.
Za ekipu su igrale: Vilo Varga, Jazmin Kovač, Sofija Piuković, Anđela Radmilović, Teodora Pragai, Jana Funčić, Teodora Simić i Olivera Čović.
Učenicama sve čestitke na uloženom trudu i zalaganju.

Miroslav Petrović

1 | 2 | 3 | 4 | 5Sledeća strana