Odbojka

06.12.2023.
Odbojka

5.12.2023. godine održano je opštinsko takmičenje u odbojci za devojčice osnovnih škola.
Domaćin grupne faze takmičenja bila je OŠ "Jovan Mikić".Pored domaćina po prdhodno određenom žrebu u grupi su bil OŠ "Majšanski put", OŠ "10 Oktobar" i OŠ "Miroslav Antić".
U prvoj utakmici ekipa OŠ "Miroslav Antić" igrala je utakmicu protiv OŠ "10 oktobar" i izgubivši sa 0:2 u setovima kvalifikovala se da igra utakmicu za 3.mesto u grupi. U narednoj utakmici koja je trebala da odredi plasman za 3.mesto u grupi ekipa se sastala sa ekipom OŠ" Majšanski put" protiv koje je takođe izgubila rezultatom 0:2. Ovim učinkom ekipa nije izborila plasman za na narednu fazu takmičenja.
Za školsku ekipu igrale su: Simona Vil, Ena Rogić, Olivera Čović, Teodora Pragai, Teodora Simić, Sava Gvozdenović, Jana Funčić, Vilo Varga, Jazmin Kovač i Sofija Piuković.
Devojčicama sve čestitke na trudu i zalaganju.

Miroslav Petrović

1 | 2 | 3Sledeća strana