Svetski dan deteta

20.11.2023.
Svetski dan deteta

Povodom svetskog dana deteta, učenici odeljenja 2/1 su u ime tolerancije i brige o drugima organizovali radionicu na temu,,Pružamo ruku ne podmećemo nogu .,,U to ime učenici cele školske godine organizuju humanitarne akcije i uče kako treba pomoći drugima,uče se empatiji i brizi za druge. Đaci su napravili ukrase kao donaciju klubu,,Zvuci srca , i udruženju ,,Iza duge,,Svi su se svojim doprinosom rado odazvali radionici .Akciji su se pridružili i pojedini roditelji .Veliko srce stvara odgovorne i humane ljude.

Laura Antelj

1 | 2Sledeća strana