Hírek

Zrínyi Ilona matematika verseny díjkiosztója

Március 19-én Zentán, a Bolyai Tehetséggondozó Gimnáziumban került sor a Zrínyi Ilona Nemzetközi Matematikaverseny vajdasági döntőjének ünnepélyes díjkiosztójára.

Nagy örömmel és büszkeséggel osztjuk meg, hogy Farkas Márk (8/3) a nyolcadikosok kategóriájában III. helyezést ért el!
Csapatversenyben a nyolcadikosok – Farkas Márk, Rind Ádám és Csiszár Adél – II. helyezést szereztek.
Szívből gratulálunk a kiváló eredményekhez!
Büszkék vagyunk nemcsak díjazottjainkra, hanem minden versenyzőnkre is, akik vállalták a megmérettetést, hiszen minden egyes próbálkozás bátorságot, kitartást és fejlődést jelent – és ezek az igazi sikerek alapjai.

Sütiket használunk a felhasználói élmény javítása érdekében. Az oldal további böngészésével elfogadja a sütik használatát.
Adatvédelmi irányelvek