Igra-izvor dečje radosti

26.03.2019.
Igra-izvor dečje radosti

U toku februara i marta je realizovan treći projekat u prvim razredima.
Igra je sastavni deo nastave i učenja u školi. Pruža učenicima mogućnost da iskažu svoju kreativnost i maštovitost.
Napravili smo igračke od predmeta iz neposrednog okruženja i iskoristili mogućnosti nastavnih jedinica da se igramo, senkama, bojama, formama i loptama. Dramatizovali smo tekstove i igrali se dečjih didaktičkih igara.
Ostvarena je međupredmetna povezanost svih nast. predmeta uz saradnju nastavnika.
Učenici su uz puno smeha i radosti uvežbavali, utvrđivali i ponavljali gradivo koristeći IK tehnologiju.

Žužana Zec

1 | 2 | 3 | 4 | 5Sledeća strana