Gradsko takmičenje iz mađarskog jezika

25.03.2019.
Gradsko takmičenje iz mađarskog jezika

Učenici naše škole su postigli lepe rezultate na gradskom takmičenju iz mađarskog jezika. U kategoriji petih razreda Akoš Čisar postigao je treće mesto, a Lenard Bosnai je dobio pohvalu.
Učenica šestog razreda Virag Čisar zauzela je drugo mesto. Od učenika sedmih razreda Patricia Salai i Akoš Berenji zauzeli su prvo mesto, a Reka Horvat 3. mesto. Od učenika osmih razreda Emeše Kemiveš postigla je drugo mesto, B.Varga Žofia je dobila pohvalu. Učenike su pripremali nastavnice Eržebet Kuktin i Ildiko Arnold.

Arnold Ildikó

1 | 2Sledeća strana