Novosti arhiva 2018/19

Poseta školama sa kojima imamo partnersku saradnju

20.03.2019.
Poseta školama sa kojima imamo partnersku saradnju

Dvadeset učenika naše škole su 6. i 7. marta, zajedno sa učenicima pačirske osnovne škole, posetili škole u Mađarskoj u mestima Šavoj i Šomođfajs sa kojima imamo partnersku saradnju. Domaćini su nam priredili srdačan doček uz prigodan program i sportske susrete.
Smeštaj nam je bio uz jezero Balaton u mestu Balatonsemeš. U okviru ovog putovanja, u povratku, posetili smo „Zvezdani park“ gde smo prisustvovali izuzetnom predavanju o vasioni, a u planetarijumu smo imali divnu projekciju filma o nastanku univerzuma.
Pratioci grupe bili su: Marta Šereš, direktor škole i Feliks Krivošija, nastavnik geografije.

Feliks Krivošija

1 | 2 | 3 | 4 | 5Sledeća strana