Fudbal

25.09.2019.
Fudbal

Danas 25.9.2019. godine na terenima sportsko rekreativnog kluba "Qutens" u Dudovoj šumi održano je takmičenje u malom fudbalu pod nazivom "Liga Su šampiona" za učenike petih i šestih razreda osnovnih škola. Igralo se u 4 grupe na dva terena. Naša škola igrala je u "B"grupi sa O Š " Jovan Mikić", O Š "Kizur Ištvan" i O Š "Sonja Marinković". U prvoj utakmici dečaci su igrali meč sa ekipom O Š " Jovan Mikić" gde je posle regularnog vremena rezultat bio 1:1. Nakon izvođenja 3 penala nažalost dečaci su izgubili rezultatom 3:1. U drugoj utakmici sastali su se sa ekipom O Š "Kizur Ištvan" i pobedili rezultatom 3:1 i zauzeli 3. mesto u grupi, nažalost bez prava za dalju fazu takmičenja.
Za ekipu igrali su: Ognjen Kulojević, Tadija Vukmanov Šimokov, Momčilo Stanojević, David Bukovec, Kornel Gubić, Ognjen Slavulj, Ognjen Janković, Damir Buljovčić, Emil Šereš i Ognjen Đorđić.
Mocima sve čestitke na uloženom trudu i više sreće na narednim takmičenjima.

Miroslav Petrović

1 | 2 | 3Sledeća strana