Novosti arhiva 2019/20

Oproštajna priredba za osmake

27.06.2020.
Oproštajna priredba za osmake

Svečanom priredbom učenici osmih razreda su se oprostili od osnovne škole i svojih nastavnika.

Učenici osmih razreda na svečanoj priredbi, koja je organizovana na obnovljenoj Letnjoj pozornici na Paliću, oprostili su se od svojih nastavnika i prigodnim programom su se predstavili svojim roditeljima i prijateljima.

Bila je ovo prilika da nastavničko veće nagradi najbolje pojedince. Za đaka generacije proglašena je Nina Fürstner iz odeljenja 8/1, koja je bila najuspešnija među 71 učenika osmih razreda. Prigodan poklon uručila joj je direktorica škole Marta Šereš.

Aleksandar David