Republičko takmičenje EKO-ODRAZ , Bor

01.12.2017.
Republičko takmičenje EKO-ODRAZ , Bor

Veoma smo ponosni na učenice naše škole, Tatjanu Feher (VIII 1) zbog osvojenog 2. mesta i Milu Mihajlović (VIII 1), zbog osvojenog 3. mesta, na Republičkom takmičenju "EKO-ODRAZ" koje je održano 25.11.2017. u Boru. Ovo takmičenje iz oblasti ekologije je realizovano u organizaciji Regionalnog centra za talente "Sezam" iz Bora i Ministarstava za zaštitu životne sredine Republike Srbije. Naše učenice su pokazale zavidno znanje i naučile mnogo toga o zaštiti životne sredine i održivom razvoju.

Slađana Aleksić