Orjentaciono takmičenje

30.11.2017.
Orjentaciono takmičenje

U okviru lige VOJVODINE 18.11. održano je NOĆNO ORJENTACIONO takmičenje (noćna trka) u KIKINDI. Takmičenje je počelo u 19 h na trgu SRPSKIH HEROJA ispred gradskog muzeja, a učestvovali su planinari orjentirci iz pet klubova Vojvodine (Kikinde, Zrenjanina, Vršca, Novog Sada i Subotice).
Našu školu i planinarski klub "SPARTAK" predstavljali su orjentirci u pionirskoj konkurenciji.
Muška ekipa "SPARTAK" II u sastavu – ORLOVIĆ ALEKSA, PETROVIĆ MARKO, LEO ŠEREG osvojila je I mesto i zlatnu medalju !
Ženska ekipa "SPARTAK" I u sastavu- LORENA LEDENJAK, MAŠA LEKIĆ, IVONA LUDAIĆ nakon zlata u Vrbasu osvojile su II mesto i srebrnu medalju.

Bili smo izuzetno lepo primljeni i počašćeni, te se i ovim putem zahvaljujemo domaćinu.
PS – Pre ove trke organizovana je trka za učenike osnovnih škola Kikinde na kojoj je učestvovalo više od 300 učenika što je za svaku pohvalu !

Predsednik sekcije za orjentiring, nastavnik Krivošija Feliks

Feliks Krivošija