14.03.2024.

Danas je naša škola obeležila dan škole.
Na današnji dan rođen je Miroslav Antić, pesnik koji je svojom poezijom ostavio neizbrisiv trag.
Najpoznatije knjige koje je objavio Miroslav Antić su: Plavi čuperak, Ispričano za proleća, Plavo nebo, Roždestvo tvoje, Nasmejani svet, Psovke nežnosti, Koncert za 1001 bubanj, Poslednja bajka....
Tim povodom naša škola je organizovala ambijentalnu nastavu. Nižim odeljenjima, u auli škole, je priređena predstava dečijeg pozorišta, a viša odeljenja su posetila zološki vrt gde su predstavnici zološkog vrta održali kratko predavanje o istoriajtu zološkog vrta i načinu kako nabavljaju i kako brinu o životinjama koj su stanovnici vrta.

Prethodna strana1 | 2 | 3 | 4 | 5Sledeća strana