Novosti arhiva 2019/20

Novogodišnji koncert

13.12.2019.
Novogodišnji koncert

Povodom predstojećih novogodišnjih i božićnih praznika učenici naše škole su priredili prigodni program na kom su prisustvovali potpredsednik Pokrajinske vlade i pokrajinski sekretar za obrazovanje, propise, upravu i nacionalne manjine – nacionalne zajednice Mihalj Njilaš, prosvetni savetnik mr Jadranka Kojić, zatim nastavnici i penzionisane kolege naše škole kao i roditelji naših učenika.

Program je protekao u odličnoj atmosferi, ispunjen pesmom i plesom, na zadovoljstvo svih prisutnih, a nakon koncerta održan je novogodišnji vašar gde su učenici pokazali svoje umeće u pravljenju kolača i božićnih rukotvorina.

Aleksandar David

1 | 2 | 3Sledeća strana